Конференція 2019

VII ХРИСТИЯНСЬКА МОЛОДІЖНА МЕДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УКРАЇНИ

4-го травня 2019 року в м. Одеса відбудеться  VII ХРИСТИЯНСЬКА МОЛОДІЖНА МЕДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УКРАЇНИ.

Увага, увага!!!
03.05.2019 рівно в 00:00 завершиться реєстрація на конференцію!!! Всі, хто відкладав момент своєї реєстрації, будь ласка, не втрачаючи час, здійсніть її,- інакше Ви позбудетеся можливості приймати участь у конференції.

Саме в цьому гарному місті на березі Чорного моря, 10 років тому, в 2009 році, місцева команда молодих медиків-християн погодила рішення зібрати студентів, молодих спеціалістів, лікарів зі всієї України та провести конференцію. Далі було засновано Християнську Молодіжну Медичну Асоціацію України (ХММА). Ціль: об’єднати віруючих фахівців медичної галузі задля їх професійного, духовного та лідерського розвитку, а також для спільного служіння через свою професію Богу та людям. Почали діяти місцеві локальні  гуртки в різних містах України, благодійні медичні виїзди в села, де є в цьому потреба, спільні громадські проекти, конференції та форуми.

Отже, в 2019 році ми також відзначаємо ювілей 10 років служіння ХММА України.

 

Тема конференції: «Сучасні тенденції в медицині. Реформи та виклики для медика-християнина»

Сьогодні Україна переживає непрості часи. В світлі останніх подій ми поговоримо про виклики, які стають перед нами: як ми можемо змінюватись та змінювати суспільство на краще, використовуючи професію задля розширення царства Божого.

Компетентні спікери з МОЗ України та інші кваліфіковані спеціалісти поділяться з нами цікавим матеріалом та проведуть професійні майстер-класи, лекції, ток-шоу. На кава-брейках буде час познайомитись та поділитись враженнями. Все це, і ще багато цікавого, чекає вас на конференції.  

Отже, якщо ти медик-християнин, студент чи молодий спеціаліст, бажаєш змінюватись задля кращого служіння Богу через свою професію, запрошуємо!

 

Теми майстер-класів, які плануються для висвітлення:

  • Практичні навики в діяльності медсестри.
  • Практика. Невідкладна допомога.
  • Короткий курс УЗД.
  • Основи дитячого масажу.
  • Євангелізація серед своєї студентської групи. Нестандартні методи.
  • Аутизм та як проти нього боротися.
  • Робота в жіночому центрі. Передабортне консультування.
  • Служіння через професію. Про організацію медичних виїздів у Африці.

 

Розпорядок конференції та особливості по розселення учасників конференції можна переглянути за цим посиланням.

 

Дата та місце проведення:

4 травня 2019 року з 9:00 по 20:00.  м. Одеса, вул. Лесі Українки, 41. Церква «Благодать».

Для тих, хто приїжджає 3 травня, буде також невелика програма. Для тих, хто залишиться на  5 травня, після ранкового служіння буде організована екскурсія.

 

 

 

Подробиці реєстрації та як доїхати:

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН ОБОВЯЗКОВА. Для реєстрації перейдіть за цим посиланням.

Бажаючим зареєструватися на конференцію, потрібно здійснити наступні кроки:

1. Здійснити он-лайн реєстрацію за цим посиланням. Після реєстрації Вам на мобільний телефон прийде SMS-повідомлення з ім’ям власника карти та номером карти на яку потрібно здійснити переказ коштів.

2. Здійснити перерахування коштів. Сума реєстраційного внеску складає 220 грн. В призначенні платежу необхідно вказати ПІБ людини, яка здійснює реєстрацію та мету переказу (наприклад: Іванов Іван Іванович за конференцію або Іванов Іван Іванович проплата конференції). Підтвердження про здійснення перерахування коштів здійснюється шляхом отримання листа на електронну адресу (чек про оплату зберігайте до приїзду на конференцію).

 

У разі виникнення питань – дзвоніть або пишіть:

Відповідальний за зустріч – Іван Безкровний (0664365079)

Розселення учасників –  Любов Романюк-Пекна (0951689183)

Голова ХММА України – Смирний Роман (0632319185)