Про нас

Раді вітати вас на нашому сайті асоціації молодих медиків-християн України!

Християнська медична молодіжна асоціація України (ХММА) об’єднує віруючих фахівців медичної галузі  задля їх професійного, духовного та лідерського розвитку, а також для спільного служіння через свою професію Богу та людям в церквах і суспільстві.

НАША МЕТА – це мотивація студентів і молодих спеціалістів до професійного та духовного зростання через знайомство, спільне служіння та наставництво більш досвідченими медиками-християнами. Практична діяльність ХММА полягає в організації та проведенні:

  1. Професійних християнських освітніх заходів для молодих фахівців: національні конференції, регіональні форуми, місцеві гуртки за участі досвідчених християн-медиків.
  2. Спільні громадські проекти, направлені на поширення вчення Ісуса Христа в різних сферах суспільного життя: сприяння викладанню християнської етики та теорії Творіння в шкільних навчальних програмах, пропагування подружньої вірності та сімейних цінностей в середніх та вищих освітніх закладах, боротьба за здоровий спосіб життя молоді (проти куріння, алкоголізму, абортів та ін).
  3. Благодійні медичні виїзди в села, де є потреба в медичній допомозі за участі таких фахівців, як сімейний лікар, офтальмолог, хірург, кардіолог, ендокринолог тощо. За показаннями надаємо допомогу медичними препаратами. Окремо здійснюються стоматологічні виїзди.

ХММА має філії в різних регіонах України, кожен з яких займається благодійними акціями, виїздами з наданням медичної допомоги, діагностики, консультуванням малозабезпечених і громадян похилого віку в сільській місцевості, а також у місцях, де люди не мають доступу до відповідної медичної допомоги. Разом із практичною та професійною допомогою ми доносимо людям Євангеліє.

Долучитися до ХММА може кожен. Для цього треба мати медичну спеціальність і бути християнином або людиною, яка шукає Христа.

Наш девіз: «Бути частинкою чогось більшого». Тому що ми, люди, в глибині душі всі хочемо бути частинкою чогось більшого. Не просто кимось. Навіть бути професіоналом нам часто замало. Власне тому ще в минулих сторіччях люди почали об’єднуватись в мануфактури, профспілки і т.д. Саме тому ми, медики-християни, об’єжнались і створили Християнську молодіжну медичну асоціацію України (ХММА).

Давно відомо, що один в полі – не воїн. Але разом нам легше бути рушіями позитивних змін. Саме разом, об’єднавшись професіоналізмом та вірою в Ісуса Христа, ми зможемо міняти на краще наш лікувальний заклад, наше місто, наш регіон і нашу країну.

Ми маємо Бога. Ми вміємо радіти життю. Ми знаємо, як дарувати власні любов і радість нашим пацієнтам. Тим самим ми свідкуємо світу, що медики (особливо на пострадянському просторі) – то не тільки виснажені, емоційно випалені люди, якими так часто бачать нас пацієнти. Ми свідкуєм нашим пацієнтам і нашим колегам, що МЕДИКИ МОЖУТЬ БУТИ ІНШИМИ.

Давайте будемо іншими. Давайте будемо збудовувати медицину на християнських засадах в нашій країні разом.